Napsali o nás...

31.07.2016 21:53

Před pár měsíci jsem začala oslovovat různé bloggerky, zda by měly zájem o spolupráci. Kupodivu jsem obdržela samé kladné reakce, o které bych se s Vámi chtěla podělit a také tímto představit jednotlivé bloggerky a jejich projekty.

 

Neměla jsem žádný systematický seznam. První vlaštovka byl můj hostující článek na www.bilingvni-vychova.com, který si můžete přečíst zde.

Poté mi moje nejlepší kamarádka vyprávěla o blogu, který sama sleduje ´U nás na kopečku´, kde vyšla tato recenze.

Na její popud jsem také oslovila autorku Kuchařky pro dceru, kterou sama sleduji a která mě uvedla jako čtenářku týdne s tímto článkem.

Při internetovém brouzdání jsem narazila na blog DoubleBubble. Petru jsem ihned oslovila, protože její recenze mě nadchly a celá její metoda, jak představit dítěti cizí jazyk od malička v české rodině. Párkrát jsme se sešly a vzešla z toho další skvělá recenze Anglických knížek pro děti.

Další úspěšná bloggerka z Mámou stylově uvedla můj hostující článek o začátcích s angličtinou. To je častá otázka mých kamarádek, kdy a jak mají začít s dětmi angličtinu. Toto téma dál rozvíjím v seriálu svých blogů – Tipy jak na angličtinu s dětmi doma neboli angličtina v obývaku J

Možná jste již zaslechli o příběhu Krkavčí matky. Mě se to dotklo hodně. V té době jsem ještě kojila, takže plná hormonů a večerní čtení tohoto příběhu se bez slz neobešlo. Člověk si prostě uvědomí, jak je vše křehké a může se to snadno a rychle zbortit. Ale ta pozitivita je až obdivuhodná. Měla jsem najednou silnou potřebu ji oslovit a podpořit. Takže jsem něco málo před půlnocí sesmolila rychlý email se slovy gratulace k narození krásného zdravého syna a jelikož starší dvě děti si zaslouží také pozornost, nabídla jsem jim zaslat jako dárek dvě Anglické knížky pro děti, za které mi krásně poděkovala formou ´neklamy´místo reklamy na jejích facebookových stránkách - https://www.facebook.com/krkavcimatka/?fref=ts (blog z 10.6.)

Poslední recenze právě vyšla od Madame Coquette, na kterou jsem dostala tip od marketingové Ivy – Iva Baltaretu, která si se mnou dala tu práci a dala mi pár rad ohledně mého eshopu www.anglickeknizkyprodeti.cz a mimo jiné zmínila i tuto slavnou bloggerku. Když jsem se doma podívala na blog, s úžasem jsem zjistila, že máme stejný vkus na knížky, některé mám dokonce skladem anglicky a ona je má v recenzi v českém vydání. Terezy styl psaní a focení je mi velmi sympatický  a moc jí fandím.

Také jste mě mohli nedávno vidět ve videu, kde doporučuji konzultaci interiérové designérky z Little Design. S Mirkou jsem absolvovala focení v interiéru s našimi dětmi a bylo to skvělé odpoledne, ze kterého máme krásné fotky a propojily jsme naše 3 projekty – Anglické knížky pro děti, Milli Style a Little Design.

Doufám, že jste se dozvěděli něco nového a bloggerky Vás inspirují tak jako mě!

Krásné letní dny,

Andrea

 

Zpět