Čas na kávu...

22.05.2016 09:08

Před pár měsíci jsem měla velmi inspirativní setkání s Petrou Panenkovou z www.testovanonadetech.com. Sešly jsem se v kavárně Charmé v pražských Kunraticích, kde jsem také natrefila na Ivu Pirníkovou z mateřského centra U Motýlků, kde jsem začínala dětem přibližovat angličtinu pomocí Zpívánek. V rychlosti jsme probraly nadcházející kurz Jak vychovávat chlapce a nepřijít při tom o rozum. Mám ho již za sebou a byl pro mě opravdu přínosný!

Po chvíli dorazila s kamarádkami na kafe i Iva z Fitmami, se kterými jsem chodila cvičit během mé první mateřské s Dominikem. To mi připomnělo, že bych tuto báječnou aktivitu mohla obnovit! Cvičí se s dětmi, tak nepotřebujete hlídání! A u vedlejšího stolu seděla další maminka, kterou znám z Domčovo školky a je mou pravidelnou zákaznicí na školkových book fairs. Musím říct, že jsem odjížděla s hezkým pocitem, jak ta komunita funguje a je propojena :-)

Mít E-shop je pro mě skvělá nová zkušenost, ale potkat se s lidmi osobně má prostě stále něco do sebe a ohromně mě to nabíjí. Schůzka s Petrou byla velmi efektivní, během dvou měsíců na portálu Testováno na dětech proběhla soutěž o knížku, testování pro tři vybrané maminky a jejich recenze můžete vidět zde.

A výsledek? Anglické knížky pro děti jsou hrdým držitelem 100% hodnocení!!

Zpět